Bitcoin na łańcuchu blokowym TRON zwiększa się do 9.000

TRON blockchain obserwuje znaczny wzrost popytu na Bitcoiny.
Obecnie na łańcuchu blokowym znajduje się 9000 Bitcoinów (TRC-20).
Największy kryptonim według kapitalizacji rynkowej, Bitcoin (BTC), widzi silny popyt na jego łańcuch blokowy, zwłaszcza przy obecnym wzroście cen. Jego popyt w innych łańcuchach blokowych jest również niezwykły. Kilka platform tokenizacji rozwinęło się w ostatnich miesiącach, umożliwiając Ethereum kompatybilnych Bitcoinów dla zdecentralizowanych finansów (DeFi). Podobnie, rynek DeFi na łańcuchu blokowym TRON widzi stosunkowo duży popyt na token Bitcoin ERC-20.

Spike w Bitcoin w łańcuchu blokowym TRON
Od 1 listopada liczba Bitcoin Gemini w łańcuchu blokowym TRON znacznie wzrosła z 2 000 do 5 000, gdy założyciel i dyrektor generalny, Justin Sun, tweetował podczas obchodów dnia Bitcoin Whitepaper. W międzyczasie, dane z TRONSCAN, badacza łańcucha blokowego, pokazują, że całkowita liczba Bitcoinów w sieci wzrosła do 9.000. Pociąga to za sobą dodanie 4000 Bitcoinów na łańcuchu blokowym w ciągu 24 godzin.

9000 #Bitcoinów na #TRON. pic.twitter.com/1jEEY0PbRU

Masowy wzrost sugeruje zwiększony popyt na Bitcoin w łańcuchu blokowym TRON i jego zdecentralizowanym rynku finansowym. Według danych TRONSCAN, 9000 Bitcoinów w łańcuchu blokowym TRON jest obecnie w obiegu pod 2.179 adresami. Jest to konsekwencją niedawnego ogłoszenia Wrapped Bitcoin (WBTC) w łańcuchu blokowym TRON. Zespół TRON pracował, aby umożliwić swojej społeczności korzystanie z usług oferowanych w jej rywalizującym łańcuchu blokowym, Ethereum.

RelatedPosts .

  • Cyfrowy yuan: Chiny przetworzyły do tej pory ponad $299M używając CBDC w programie pilotażowym
  • RBA badające możliwości australijskiej CBDC
  • Zasoby wielorybów kryptońskich na XRP i LINK
  • Limit na rynku owiniętych Bitcoinów przekracza 1,5B, obecnie szósty co do wielkości na Ethereum.

W związku ze zwiększonym popytem na Bitcoin w Ethereum za pośrednictwem żetonu Wrapped Bitcoin (WBTC), Justin uznał za godne zadebiutowania w równym stopniu w społeczności WBTC kompatybilnym z TRON. Jak donosi Cryptopolitan, firma TRON nawiązała współpracę z BitGo 26 września w celu uruchomienia wersji TRC-20 Wrapped Bitcoin. Wiele osób spekulowało, że posunięcie to miało na celu zwiększenie udziału w ekosystemie DeFi łańcucha blokowego, co widać było na stronie Ethereum.

2. November 2020